top of page

Kosmetické ošetření Darphin

 

Darphin Paris je vysoce kvalitní francouzská značka přírodní kosmetiky.

 

Co znamenala pro pojem Haute Couture v oblékání Coco Chanel, to je Haute Couture v kráse kosmetika Darphin Paris.

 

Kosmetika Darphin působí na pleť kombinací tří preparátů zvolených podle typu pleti. Rostlinná séra okysličují a vyživují pleť, esenciální oleje ji regenerují, krémy pak posilují účinek obou předchozích látek a chrání pleť před vlivem počasí. Tento trojdimenzní pěstící postup zvaný koncept 3D se dá vysvětlit jednoduše. Séra dají pleti najíst, oleje ji ošetří a krémy obléknou.

 

Efekt domácího používání kosmetiky Darphin zvyšuje péče odborníků ve studiu, která se doporučuje absolvovat jednou za 3-4 týdny. Kosmetická ošetření, využívající kombinace preparátů jsou založena na specifických masážích a profesionálních pleťových maskách.

 

Aromatická péče

Esenciální oleje Darphin patří k nejcennějším přípravkům vykomponovaným laboratořemi Darphin. Blahodárné účinky působí na tělo i mysl. Odstraňují toxiny a celkově revitalizují a regenerují pleť.

 

Co je to aromaterapie?

Aromaterapie spočívá ve využívání specifických vlastností rostlinných olejů k udržení dobrého zdraví a duševní rovnováhy. Tvoří základ konceptu péče o pleť Darphin. Z rostlin prvotřídní kvality se procesem destilace získávají esenciální oleje, které se dál různě kombinují. Optimální výběr a koncentrace těchto olejů v kosmetických přípravcích Darphin zaručují jejich spolehlivý výsledek.

 

Jak aromaterapie působí?

Aromatická péče Darphin působí lokálně na pokožku, ale zárověň prostřednictvím lymfatického systému ovlivňuje celé tělo. Pokožku čistí a okysličuje. Vyživuje a aktivuje vlastní jádra buněk. Díky tomu také samozřejmě působí jako prevence stárnutí pokožky. Samotné esenciální oleje pronikají až hluboko do organismu, detoxikují a obnovují vitalitu. Vytvářejí krásu zevnitř... Při vdechování přírodní vůně esenciálních olejů smysly reagují a dostavuje se pocit harmonie.

 

Rostlinná séra

Vaše pleť touží po přírodě! Darphin nabízí rostlinné výtažky, které pokožka rychle a beze zbytku vstřebá. Intenzivně okysličují a poskytují pleti výživu potřebnou k obnově a buněčné rovnováze. Rostlinná séra jsou vysoce koncentrovaná a bez oleje. Preventivně chrání buňky před stárnutím. Uspokojují potřeby různých typů pleti.

 

Krémy

Superhydratační a ochranné složení krémů Darphin zajišťuje okamžitý efekt stejně jako trvale příjemný pocit a perfektní dojem.Škála krémů zahrnuje různé textury od lehčích po velmi výživné.Krémy představují poslední dotyk trojdimenzní péče Darphin, doplňují a posilují účinek rostlinných sér a aromatických olejů. Cítit se dobře není luxus, ale nezbytná každodenní potřeba.

bottom of page