top of page

REFERENCE 

Kosmetické ošetření Phyris je naprosto luxusní záležitost! Výsledky jsou ihned patrné, a po celou dobu jsem tak hýčkaná a opečovávaná, že se mi nikdy nechce zvednout z lehátka :-)!

 

Martina

Permanentní makeup rtů a maximální spokojenost, rty vypadají přirozeně, ale přitom se podařilo krásně zvýraznit konturu a vystínovat..opravdu jsem nadšená.

 

Klára

Kristýna má opravdu estetické cítění, na permanent obočí jedině k ní - vše individuální, přirozené, nedělá žádné umělé "střechy" jako okopírované ze šablony, obočí vypadá velmi přirozeně, jako vlastní.

Denisa

Nechávám si u Kristýny upravit obočí a nabarvit Hennou, jsem moc spokojená.

 

Dana

Chodím pravidelně na úpravu obočí - laminace, a jsem z této metody úplně nadšená, obočí je přirozené a zároveň krásně upravené a výrazné.

Žofie

Musím pochválit perfektní přístup při výběru líčení. Vše bylo promyšlené a dotažené do detailů dle šatů, svatební květiny a přání nevěsty. S takovým profesionálním jednáním už jsem se dlouho nesetkala. Moc děkuji!

 

Pavla

Manuální lifting obličeje je naprosto luxusní záležitost, úžasná relaxace, a výsledky jsou ohromující a okamžitě viditelné. Jsem naprosto nadšená!

 

Štěpánka

Do studia chodím  pravidelně na kosmetické ošetření Phyris. Nemohu si ho vynachválit, je to nejen luxusní péče o pleť, ale i dokonalá relaxace a hýčkání. A hlavně - výsledky jsou hned vidět!

Lucka

Pedikúra Alessandro je nej nej, s božskou masáží chodidel, a Striplacem, a mé nožky vypadají a cítí se vždy jak znovuzrozené.

 

Radka

Každý měsíc chodím na kosmetické ošetření Darphin, paní kosmetička je velmi příjemná a zkušená, ošetření mi provádí dle aktuálního stavu pleti a vždy poradí s domácí péčí. Od té doby, co docházím do studia, vypadá moje pleť nesrovnatelně lépe.

 

Kamila

Ve studiu jsem byla několikrát, chodím sem hlavně na Striplac, na ruce i na nohy, a bez něj si to už nedokážu představit. Vždy se sem moc těším, dýchá tu na mě vždy velmi pozitivní atmosféra!

 

Petra

Jednou za čas si udělám den jen pro sebe v elle studiu. Nechám se tu rozmazlovat od hlavy až k patě, a náramně si to vždy užiju!

 

Káťa

Byla jsem tu na permanentu rtů a výsledkem jsem úplně nadšená, chystám se ještě na oční linky.

Sofie

 

K paní kosmetičce chodím každý měsíc na nátěr na řasy, s její prací jsem velmi spokojená. Je pečlivá, precizní, a velmi si zakládá na tom, abych odcházela krásná a spokojená.

Diana

 

Nemůžu si vynachválit manuální lifting obličeje, pleť je po něm výrazně omlazená, uvolněná, a je to velmi příjemná relaxace.

 

Darina

Opakovaně jsem podstoupila přístrojové ošetření, a výsledky jsou naprosto neuvěřitelné!

 

Leona

Chodím pravidelně ke kadeřnici Monice, vždy na střih a barvu. Má zlaté ruce i srdce, vždy se do studia velmi těším.

Alena

Jednou měsíčně si tu nechávám udělat Lash Filler, a moje řasy jsou úplně luxusní, navíc od té doby co chodím výrazně zhoustly a jsou delší.

Jiřina

Chodím ke Kristýně už několik let na "kompletku" :-), je moc šikovná, a skvělý člověk. Do salonu se vždy velmi těším, vládne tu velmi příjemná atmosféra a klid.

Olga

Bez pravidelné pedikúry, která je zároveň i neskutečný relax, už nemůžu být. Šikovná a milá pedikérka, krásné prostředí a vždy ochotný personál.

Anastasia

bottom of page