press to zoom
press to zoom

LÍČENÍ

Ať už se jedná o denní či slavnostní líčení, vždy se snažíme vycházet z individuálního stylu každé ženy, nenásilně zvýraznit přednosti, potlačit nedokonalosti a podtrhnout Vaši krásu.

 

Pracujeme zásadně s kvalitní profesionální kosmetikou (Maqpro, Stage, Inglot, Sisley, MAC), která s pletí přirozeně splyne, dlouho vydrží a zároveň o pleť pečuje. 

 

Věnujeme se také poradenství týkající se péče o pleť a použití dekorativní kosmetiky vhodné pro Váš typ pleti.

 

 

Denní líčení

 

Jedná se o přirozené a jemné líčení určené na běžné nošení. Jeho cílem je sjednotit a rozzářit pleť, potlačit nedostatky zvýraznit přednosti. Cílem tohoto líčení je přirozený vzhled a zdravá projasněná pleť.

 

Večerní líčení

 

Výraznější make-up vhodný na společenské příležitosti – např. plesy či firemní večírky. Efekt je výraznější než u denního líčení, důraz se také klade na dlouhou trvanlivost.

 

Svatební líčení

 

Vysoce odolný makeup, který vydrží celý svatební den. Působí přirozeně a zároveň je dostatečně výrazný pro fotografie a kameru. Při svatebním líčení se zaměřujeme na vytvoření dokonalého podkladu, aby byla pleť rozzářená a vypadala svěže. 

 

Zkouška svatebního líčení

 

Přibližně měsíc před samotným dnem D doporučujeme zkoušku svatebního líčení. Zkonzultujeme s Vámi vhodný styl, odstíny a intenzitu líčení. Doporučujeme také aplikaci umělých nalepovacich řas, které krásně zvýrazní oko a zároveň vypadají přirozeně.

 

Foto makeup

 

Jde o specifický make-up dle přání klienta, např. pro focení glamour či budoir fotografií.

 

Poradenství

 

Individuální lekce péče o pleť a líčení. Naučíme Vás, jak doma vytvořit nejvhodnější líčení pro Vás, a prozradíme Vám několik profesionálních triků.