top of page

PÉČE O ŘASY

Péče o řasy je pro ženy nesmírně důležitá, protože právě obočí a řasy dodávají tváři výrazné rysy. Právě řasy mají vliv na to, jak výrazný a podmanivý bude váš pohled. Jak tedy můžete své řasy vyživovat a upravovat, aby byl efekt perfektní?

U nás v salónu vám nabízíme několik procedur, které o vaše řasy pečují, a zároveň je dokáží formovat a dodat tak oku podmanivý pohled.

LASH FILLER

Inovativní metoda jemného liftingu a posílení přírodních řas. Technika Lash Lifting Filleru spočívá v natočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené, přirozeně opticky prodloužené a zhuštěné řasy, omlazení oka a mladistvý look.

SEMIPERMANENTNÍ NÁTĚR

Semipermanentní řasenka je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar. Docílíme tak efektu jako u klasické řasenky , tato povrchová úprava je 100% voděodolná a vydrží cca 3-5 týdnů

BARVENÍ ŘAS

Hlavním cílem barvení řas je jejich zvýraznění a je vhodné pro ženy které mají krátké, řÍdké, nebo světlé nevýrazné řasy. Po nabarvení, řasy vypadají zřetelně delší a oči jsou výraznější a opticky větší.

594fc2ad8e66d648cdee7c70d1cd20d2.jpg
cliomakeup-lash-filler-15-effetto-mascar
5c26373644f5edbb435f130a849087a6.jpg
bottom of page