O NÁS

Elle studio poskytuje služby na vysoké profesionální úrovni a nabízí cílenou odbornou péči a relaxaci.

 

Kosmetické ošetření provádíme německou profesionální značkou Phyris či francouzskou luxusní přírodní kosmetikou Darphin Paris. Obě Vám poskytnou prvotřídní péči od hydratačního ošetření, péči o problematickou či citlivou pleť, protivráskové či liftingové ošetření, kosmetické ošetření pro muže a další.

Ženám nabízíme také zkrášlení pomocí permanentního makeupu obočí, rtů, a očních linek. Používáme vysoce kvalitní pigmenty americké značky

Perma Blend.

Součástí naší nabídky je i profesionální BROW BAR, zaměřující se na péči a úpravu obočí (barvení Hennou, Brow Filler, Brow Bomber a další. Pracujeme výhradně s produkty italské značky InLei.

 

Péče o řasy zahrnuje prodloužení řas, Lash Filler od italské značky InLei, či oblíbenou semipermanentní mascaru.

Náš salón vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy díky kvalitní značkové kosmetice, ale především díky profesionálním, pravidelně školeným kadeřníkům.

 

Na manikúru a pedikúru používáme výhradně produkty německé profesionální značky Alessandro

Nabízíme také dárkové poukazy na kosmetické ošetření, manikúru a pedikúru Alessandro, či permanentní makeup obočí, rtů a očních linek. V případě zájmu vytvoříme také speciální osobní dárkový poukaz na míru.

já_edited.jpg

Naším cílem je vytvořit pro Vás příjemné prostředí, a poskytovat Vám prvotřídní služby pravidelně školeným a vstřícným personálem, abyste se u nás dobře cítili a rádi se k nám vraceli.

 

Kristýna Korostenská / majitelka