O NÁS

Elle studio poskytuje služby na vysoké profesionální úrovni a nabízí cílenou odbornou péči a relaxaci.

 

Kosmetické ošetření provádíme německou profesionální značkou Phyris či francouzskou luxusní přírodní kosmetikou Darphin Paris. Obě Vám poskytnou prvotřídní péči od hydratačního ošetření, péči o problematickou či citlivou pleť, protivráskové či liftingové ošetření, kosmetické ošetření pro muže a další.

Ženám nabízíme také zkrášlení pomocí permanentního makeupu obočí, rtů, a očních linek.

Součástí naší škály služeb je i péče o řasy, ať už prodloužení řas, či lash lifting a lash botox.

Náš salón vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy nejen díky kvalitní značkové vlasové kosmetice, ale především díky našim profesionálním, pravidelně školeným kadeřníkům.

 

Na manikúru a pedikúru používáme výhradně produkty německé profesionální značky Alessandro. Stejně tak ke zkrášlení nehtů používáme Striplac od firmy Alessandro.

Nabízíme také dárkové poukazy na kosmetické ošetření Phyris a Darphin, manikúru a pedikúru Alessandro, či permanentní makeup obočí, rtů a očních linek. V případě zájmu vytvoříme také speciální osobní dárkový poukaz na míru.

Přijďte k nám zregenerovat také vaše tělo, a dopřejte mu blahodárnou regenerační, relaxační či sportovní masáž.

Naším cílem je vytvořit pro Vás příjemné prostředí, a poskytovat Vám prvotřídní služby pravidelně školeným a vstřícným personálem, abyste se u nás dobře cítili a rádi se k nám vraceli.

 

Kristýna Korostenská / majitelka

SPOLUPRACUJEME S:

© 2014 Kristýna Korostenská