top of page

O NÁS

Elle studio poskytuje služby na vysoké profesionální úrovni a nabízí cílenou odbornou péči a relaxaci již desátým rokem.

Kosmetické ošetření provádíme německou profesionální značkou Phyris či českou dermokosmetikou SynCare. Poskytneme vám prvotřídní péči od hydratačního ošetření, péči o problematickou či citlivou pleť, protivráskové či liftingové ošetření, kosmetické ošetření pro muže a další. 

K nejoblíbenějším službám patří zkrášlení pomocí permanentního makeupu obočí, rtů, a očních linek. Používáme vysoce kvalitní pigmenty americké značky Perma Blend.

Součástí naší nabídky je i profesionální Brow Bar, zaměřující se na péči a úpravu obočí a řas. Pracujeme výhradně s produkty italské značky InLei.

Náš salón vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy díky kvalitní značkové kosmetice, ale především díky profesionálním, pravidelně školeným kadeřníkům.

Na manikúru a pedikúru používáme výhradně produkty německé profesionální značky Alessandro

Nabízíme také dárkové poukazy na kosmetické ošetření, manikúru a pedikúru Alessandro, či permanentní makeup obočí, rtů a očních linek. V případě zájmu vytvoříme také speciální osobní dárkový poukaz na míru.

já studio.jpg

"Naším cílem je vytvořit pro Vás příjemné prostředí, a poskytovat Vám prvotřídní služby pravidelně školeným a vstřícným personálem, abyste se u nás dobře cítili a rádi se k nám vraceli".

 

Kristýna Korostenská / majitelka

bottom of page