top of page

CENÍK KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ DARPHIN

 

Okamžitá čistící péče s vitamíny

Intenzivní ošetření dodává mdlé a namáhané pleti svěží a zářivý vzhled. Toto detoxikační ošetření pleť uvolňuje a rozjasňuje, odstraňuje dopady městského prostředí. Dodejte pleti přírodní látky a povzbuďte duši pomocí mandarinky a vitamínů.

Délka ošetření: 60 min.

Cena: 1.000,- Kč

 

Hloubková čistící péče - citron a levandule

Hloubkové čištění pro všechny typy pleti, odstraňuje toxiny, redukuje nedokonalosti pleti a stahuje póry. Pleť je svěží, projasněná, bezchybná a čistá po dvojitém peelingu, detoxikační masáži a zjemňující a pročišťující masce.

Délka ošetření: 70 min.

Cena:1.100,- Kč

 

Zklidňující péče - heřmánek a med

Zklidňující ošetření pro citlivou a reaktivní pleť, které v sobě spojuje hloh, máslo karité a med, dodává pleti neuvěřitelně příjemný pocit . Pomáhá zmírnit viditelná zarudnutí a připravit obranné mechanismy pleti proti vlivům vnějšího prostředí. Zanechá Vaši pleť sjednocenou a hebkou. Hydratuje, vyživuje a obnovuje elasticitu.

Délka ošetření: 90 min.

Cena: 1.600,- Kč

 

Vysoce hydratační péče - kiwi a granátové jablko

Hloubkově hydratační a zklidňující péče pro dehydratovanou pleť.Toto intenzivní ošetření obličeje zajišťuje osvěžení a projasnění pleti.

Délka ošetření: 90 min.

Cena: 1.600,- Kč

 

Regenerační péče proti stárnutí - růže a len

Intenzivní péče, která zpomaluje stárnutí a dokonale regeneruje, omlazuje, tvaruje kontury a zpevňuje obličejové svaly .Pleť zanechává jasnou, sjednocenou a tonizovanou, pozitivně ovlivňuje vrásky, elasticitu, pevnost, roztažené póry a pigmentové skvrny. Užijte si maximální hýčkání doplněné masáží rukou a nohou.

Délka ošetření: 90 min.

Cena: 2.200,- Kč

 

 

Kosmetické péče DARPHIN 90 minut zahrnují:

analýzu pleti, uvítací rituál, čištění pleti, úpravu obočí, peeling, hloubkovou masáž obličeje, fytodrenáž aromaolejem, 2x masku, masáž rukou. Péče je zakončena kompletním nanesením pěstící řady vhodné pro danou pleť.

 

Kosmetické péče DARPHIN 60 - 70 minut zahrnují:

analýzu pleti, uvítací rituál, čištění pleti, úpravu obočí, peeling, fytodrenáž aromaolejem, 1x masku, masáž rukou. Péče je zakončena kompletním nanesením pěstící řady vhodné pro danou pleť.

bottom of page