top of page

Naše služby

Vážené dámy a pánové,

přijďte nás navštívit a vyzkoušet některé z našich služeb, uvidíte, že od nás odejdete svěžejší a krásnější.

Náš tým profesionálů Vám nabízí služby na špičkové úrovni. Jelikož nechceme zůstávat pozadu, sledujeme stále nové trendy, na které se průběžně školíme, abychom Vám nabídli to nejlepší z oboru. Pracujeme zásadně s profesionálními přípravky, a zakládáme si na osobním a přátelském přístupu.

Vyzkoušejte třeba úžasné hýčkající kosmetické ošetření Phyris, po němž bude Vaše pleť vypadat díky kyselině hyaluronové mladší a zářivější.

Zážitkem je také pedikúra Alessandro, jejíž ošetření je balzámem pro Vaše unavené nohy, ale také báječnou a provoněnou relaxací.

Nabíhíme také jako jedni z mála aplikaci Striplacu na ruce či nohy. Tato převratná novinka nezniční Vaše nehty, aplikuje se bez nutnosti pilování či zásahu do nehtu. Striplac vydrží zhruba dva týdny, poté se jednoduše sloupne. Striplac nabízí nepřebernou škálu odstínu, z které si vybere opravdu každý.

Pokud uvažujete o změně střihu či barvy, nebo toužíte po krásných dlouhých loknách, jsme tím pravým místem, kde se Vaše sny mohou stát skutečností.

U nás je také samozřejmostí bezplatná nabídka čajů či kávy, stejně jako bezplatné připojení na internet.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře, odcházeli s dobrou náladou a veselou myslí :-), a rádi se k nám vraceli!

Vaše Elle studio

bottom of page